Hjælp 🖐

Hjælpecenter

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Anbefalede artikler

Sådan relackerer du dit badekar - bedst mulige resultat! 🛀🏻 Flisemaling - Keramikoverflader som nye! 🔧 Med disse tips vil dit træhegn snart se ud som nyt! 🖌️ Hvordan maler jeg en indvendigt dørkarm korrekt? Gør det selv! 🚪 Genopretning af jeres campingvogn - det perfekte finish! 🚎 Sådan maler du metalzauner: Rengøring og ny maling 🖌️

Ofte stillede spørgsmål

Gå til indhold
  • UV-resistent
  • Høj dækning
  • Nem forarbejdning
Åbn søgning
farbenloewe.dkFarbenLöwe
Åbn søgning Åbn kontosiden Åbn indkøbskurv
0
  • Forside
  • Produkter
    • Bestseller
    • møbelmaling
    • flisemaling
    • Dørmaling
    • Bådlak
    • Badekarrælak
    • Træbeskyttelsesmaling
    • Metalbeskyttelseslak
    • Svømmebassinfarvemaling
    • Farvelak
    • 3 i 1
    • Betonmaling
  • Projekter
    • Fliser maling
    • Køkkenet malet
    • Trappe maling
    • Møbler maleri
    • Dørmaleri
    • Trætak maling
    • Båd maling
    • Badekar maling
    • Maling på træ
    • Metalmaling
    • Poolen male
    • Beton stryge
    • Lasur til udendørsbrug
    • Auto / Campingvogn maling
  • Farvetoner
  • før og efter Før og efter
  • Vejledning
Support
E-Mail Live-Chat
0

Din indkøbskurv er tom

Fortsæt med at handle
achatgrau Grünwalder betonmaling - premium facademaling
achatgrau The Flynn 2K badekarslak - eksklusivt SÆT
apo-glanz The Flynn flisemaling - Flisemaling af høj kvalitet
3in1 The Flynn Metalbeskyttelseslak 3-in-1 - UV-bestandig
achatgrau Grünwalder bassinmaling - Premium poolmaling
achatgrau Grünwalder 2-K autolak - dæklak
achatgrau Halvar flisemaling - Skandinavisk 2K flisemaling
achatgrau Halvar bådlak til møbler og parket hos Farben Löwe
achatgrau The Flynn betonmaling - elastisk plastbelægning
achatgrau The Flynn metalbeskyttelseslak - farvet rustbeskyttelse

91 resultater for "RAL 2013"

Filtre

Sorter efter

 

Sorter efter:
Tilbud
Grünwalder Premium Betonmaling i en grøn metaldåse.
Grünwalder betonmaling - premium facademaling4.9
4.9 (28 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Mørk malingsdåse, 'The Flynn Badewannenlack', med fire farveprøver (hvid, beige, blå, sort).
The Flynn 2K badekarslak - eksklusivt SÆT4.8
4.8 (12 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
The Flynn fliselak dåse med farveprøver i hvid, blå og sort.
The Flynn flisemaling - Flisemaling af høj kvalitet4.8
4.8 (11 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
The Flynn 3-i-1 metalbeskyttelseslak i dåse med forskellige farveprøver.
The Flynn Metalbeskyttelseslak 3-in-1 - UV-bestandig4.7
4.7 (10 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
Grünwalder Premium Svømmebassinmaling i grøn dåse med billede af en blå pool.
Grünwalder bassinmaling - Premium poolmaling4.6
4.6 (17 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Grøn malerbøtte med Grünwalder Autolack og billede af rød sportsvogn. Premium 2K billak.
Grünwalder 2-K autolak - dæklak4.6
4.6 (10 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Halvar malingsdåse med fliseemaling og angivelse af ca. 10 kvm/L dækkeevne.
Halvar flisemaling - Skandinavisk 2K flisemaling5.0
5.0 (7 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Halvar bådlak i dåse med vikingemotiv og rækkeevne ca. 9 kvm/L.
Halvar bådlak til møbler og parket hos Farben Löwe4.9
4.9 (92 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Malingdåse med sort etiket, teksten 'The Flynn Betonfarbe' og farveprøver for betonmaling i forskellige nuancer.
The Flynn betonmaling - elastisk plastbelægning4.9
4.9 (20 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
The Flynn metalbeskyttelseslak i en malingsdåse. Vælg mellem forskellige farver.
The Flynn metalbeskyttelseslak - farvet rustbeskyttelse4.5
4.5 (13 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.5
Tilbud
2K Badekarlak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
2K Badekarlak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi4.8
4.8 (76 Anmeldelser)
Tilbudfra 610,00 kr Standardpris862,00 kr
4.8
Tilbud
HALVAR betonmaling dåse med vikingeskib, bjerge. Tekst: Betonfarbe, ca. 10 kvm/L.
Halvar betonmaling - facademaling af høj kvalitet4.8
4.8 (29 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Grünwalder Premium Bådlak dåse med billede af sejlbåd på etiketten
Grünwalder Bådlak - Polyurethanlak5.0
5.0 (2 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Kulørt lak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
Kulørt lak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi4.8
4.8 (33 Anmeldelser)
Tilbudfra 610,00 kr Standardpris862,00 kr
4.8
Tilbud
Grünwalder Premium flisemaling i en grøn metal dåse. Klar til brug.
Grünwalder flisemaling - stærkt dækkende & slagfast flisemaling4.8
4.8 (13 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Grünwalder Premium badekarsemalje i grøn malerbøtte med illustrationer og billede af et badekar.
Grünwalder badekarslak - 2-komponent lak4.7
4.7 (14 Anmeldelser)
Tilbudfra 305,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
Blå Goldmeister Maling fliselak dåse med en mand der giver tommelfinger op, teksten 'Made in Germany' og 'Originalen'.
Goldmeister Farben 2k flisemaling - flisemaling5.0
5.0 (5 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Blå malerbøtte fra Goldmeister Farben med 'Badewannenlack', 'Made in Germany' og 'Das Original'.
Goldmeister badekarsmaling - badekarsbelægning4.8
4.8 (36 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
HALVAR træbeskyttelsesmaling på dåse med vikingskib-logo og bjerge, angiver ca. 10 kvm/L dækning.
Halvar PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling5.0
5.0 (8 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Grünwalder Premium 3-i-1 metalkonserveringsmaling på dåse.
Grünwalder Metalbeskyttelseslak 3 i 1 - Rustbeskyttelse
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris382,00 kr
Tilbud
Åben metaldåse med grå billak fra Lausitzer Farbwerke, med penselstrøg og logo på etiketten.
Lausitzer Farbwerke autolak - Traditionel landbrugsmaskinelak
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Blå malingsdåse fra Goldmeister Farben med farvelak, fremstillet i Tyskland. Mærket 'Das Original'.
Goldmeister Farben Farvelak - Indendørs & Udendørs4.3
4.3 (6 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.3
Tilbud
Dåse med 'The Flynn Autolack' etiket, der viser forskellige farveprøver.
The Flynn 2-K autolak i høj kvalitet - lak til landbrugsmaskiner
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Halvar billak dåse med vikingeskibslogo og blå bølger. Etiket viser dækkeevne ca. 10 kvm/L.
Halvar PUR autolak - hurtigtørrende og slidstærk4.8
4.8 (4 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
3  /  4

5 % rabat på din første bestilling

Tilmeld dig nyhedsbrevet og sikr dig fordele, du ikke finder andre steder.

  • Hemmelige rabatter, kun for abonnenter
  • Hør først om nye farver og kampagner
  • Begrænsede tilbud, du ikke finder andre steder
  • Tips fra proffen til det perfekte resultat

*Obligatorisk felt · Du modtager info om produkter, kampagner og tips. Du kan til enhver tid afmelde dig.

QR-kode til WhatsApp-nyhedsbrev

Scan koden med din telefon, og åbn WhatsApp.

Tryk på knappen, åbn WhatsApp, og send os den udfyldte besked. Vi bekræfter din tilmelding direkte i chatten.

Tilmeld WhatsApp-nyhedsbrev
FarbenLöwe
  • Ofte stillede spørgsmål
  • Hjælp
  • Forsendelse
  • Juridisk information
  • Privatlivspolitik
  • Handelsbetingelser
  • Fortrydelsesinstruktioner
  • Fortryd aftalen

Populære farver

  • Hvid
  • Beige
  • Gul
  • Rød
  • Rosa
  • Brun
  • Grøn
  • Turkis
  • Petrol
  • Blå
  • Grå
  • Antracit
  • Sort
  • Alle farver →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.dk.

Kontakt vores farveeksperter