Hjælp 🖐

Hjælpecenter

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Anbefalede artikler

Sådan relackerer du dit badekar - bedst mulige resultat! 🛀🏻 Flisemaling - Keramikoverflader som nye! 🔧 Med disse tips vil dit træhegn snart se ud som nyt! 🖌️ Hvordan maler jeg en indvendigt dørkarm korrekt? Gør det selv! 🚪 Genopretning af jeres campingvogn - det perfekte finish! 🚎 Sådan maler du metalzauner: Rengøring og ny maling 🖌️

Ofte stillede spørgsmål

Gå til indhold
  • UV-resistent
  • Høj dækning
  • Nem forarbejdning
Åbn søgning
farbenloewe.dkFarbenLöwe
Åbn søgning Åbn kontosiden Åbn indkøbskurv
0
  • Forside
  • Produkter
    • Bestseller
    • møbelmaling
    • flisemaling
    • Dørmaling
    • Bådlak
    • Badekarrælak
    • Træbeskyttelsesmaling
    • Metalbeskyttelseslak
    • Svømmebassinfarvemaling
    • Farvelak
    • 3 i 1
    • Betonmaling
  • Projekter
    • Fliser maling
    • Køkkenet malet
    • Trappe maling
    • Møbler maleri
    • Dørmaleri
    • Trætak maling
    • Båd maling
    • Badekar maling
    • Maling på træ
    • Metalmaling
    • Poolen male
    • Beton stryge
    • Lasur til udendørsbrug
    • Auto / Campingvogn maling
  • Farvetoner
  • før og efter Før og efter
  • Vejledning
Support
E-Mail Live-Chat
0

Din indkøbskurv er tom

Fortsæt med at handle
apo-ral-nf Lausitzer Farbwerke svømmebassinmaling poolmaling med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% spartilbud
achatgrau Halvar 2K badekarslak - DER TOP SELLER
apo-glanz Hamburger Lack-Profi PU træbeskyttelsesmaling - vejrbestandig maling med malesæt (X300)
apo-glanz Flisemaling alt-i-ét-sæt - Flisemaling uden slibning inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz 2K badekarlak i komplet sæt til at male badekar inkl. malerulle & fortynder - Hamburger Lack-Profi (X300)
apo-glanz Lausitzer Farbwerke bådlak med malerisæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
apo-glanz Bådlak i komplet sæt - bådmaling uden slibning inkl. malerulle & fortynder - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Halvar svømmebassinmaling - skandinavisk poolmaling
achatgrau The Flynn Bådlak - Varig beskyttelse
achatgrau Halvar Farvelak - Dæklak

86 resultater for "RAL 2013"

Filtre

Sorter efter

 

Sorter efter:
Tilbud
Komplet sæt til poolmaling: Inkluderer poolmaling, fortynder, maleruller, bakker og handsker.
Lausitzer Farbwerke svømmebassinmaling poolmaling med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% spartilbud4.9
4.9 (48 Anmeldelser)
Tilbudfra 533,00 kr Standardpris709,00 kr
4.9
Tilbud
HALVAR badekar maling dåse med vikingeskib logo og ca. 10 kvm/L dækning. Hvid dåse med blå bølger.
Halvar 2K badekarslak - DER TOP SELLER4.9
4.9 (116 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr(343,00 kr/l)
4.9
Tilbud
Malersæt med træbeskyttelsesmaling, fortynder, arbejdshandsker, malerruller og malbakker.
Hamburger Lack-Profi PU træbeskyttelsesmaling - vejrbestandig maling med malesæt (X300)4.9
4.9 (20 Anmeldelser)
Tilbudfra 457,00 kr Standardpris709,00 kr
4.9
Tilbud
Komplet sæt til fliseemaling med maling, fortynder, pensler, ruller, tape, afdækning og handsker.
Flisemaling alt-i-ét-sæt - Flisemaling uden slibning inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (12 Anmeldelser)
Tilbudfra 610,00 kr Standardpris877,00 kr
4.9
Tilbud
Sæt med badevannslak, fortynder, malerbakker, handsker og malerruller.
2K badekarlak i komplet sæt til at male badekar inkl. malerulle & fortynder - Hamburger Lack-Profi (X300)4.8
4.8 (76 Anmeldelser)
Tilbudfra 457,00 kr Standardpris709,00 kr
4.8
Tilbud
Komplet sæt til bådlakering med båd lak, fortynder, malerbakker, malerruller og handsker.
Lausitzer Farbwerke bådlak med malerisæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud5.0
5.0 (3 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
5.0
Tilbud
Komplet sæt til bådmaling: lak, fortynder, handsker, malerruller og bakker.
Bådlak i komplet sæt - bådmaling uden slibning inkl. malerulle & fortynder - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Anmeldelser)
Tilbudfra 457,00 kr Standardpris709,00 kr
4.5
Tilbud
Halvar svømmebassinmaling dåse med vikingeskib, blåt bølgemønster og dækningsinformation ca. 10 kvm/L.
Halvar svømmebassinmaling - skandinavisk poolmaling4.9
4.9 (21 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Sort malerbøtte med etiket “The Flynn Bootslack” og illustration af et skib med røde sejl.
The Flynn Bådlak - Varig beskyttelse4.8
4.8 (4 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Halvar Buntlack malingdåse, med vikingeskib og bjerglogo. Hvid og blå bølgemønster, dækker ca. 10 kvm/L.
Halvar Farvelak - Dæklak4.8
4.8 (39 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Malingdåse med The Flynn svømmebassinmaling. Viser farveprøver i hvid, blå og turkis. Poolmaling.
The Flynn svømmebassinmaling - poolmaling også til fiskedamme4.5
4.5 (11 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.5
Tilbud
Sæt med metalbeskyttelsesmaling, fortynder og malerudstyr: handsker, malerruller, håndtag og malerbakker.
Lausitzer Farbwerke metalbeskyttelseslak med malingssæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud4.4
4.4 (14 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
4.4
Tilbud
Billak, fortynder, maleruller, malbakker og handsker i et sæt.
Lausitzer Farbwerke autolak med malesæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
Tilbud
Grå dåse Lausitzer Farbwerke træbeskyttelsesmaling med fabrikslogo og et penselstrøg.
Lausitzer Farbwerke PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling4.8
4.8 (9 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris382,00 kr
4.8
Tilbud
Goldmeister Farben autolakdåse i blå og guld med en mand, der giver tommelfinger op. Tekst: Autolack, Made in Germany, Das Original.
Goldmeister 2K autolak - ridsefast & slidstærk
0.0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Sæt til lakering af badekar: lak, fortynder, malerruller, malbakker og handsker.
Lausitzer Farbwerke badekarsmaling med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud5.0
5.0 (5 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
5.0
Tilbud
Dåse med FarbenLöwe Buntlack maling. Premium farvet lak med farverigt design.
FARBENLÖWE Farvelak - Stærkt UV-bestandig4.5
4.5 (8 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.5
Tilbud
Mørkegrå malingsdåse af 'The Flynn Buntlack' med farveprøver. Emaljemaling til diverse overflader.
The Flynn farvelak - ekstremt robust rustbeskyttelse4.6
4.6 (16 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
FarbenLöwe metalbeskyttelsesmaling. Hvid dåse med teksten 'Farben der Königsklasse' og farvestænk.
FARBENLÖWE metalbeskyttelseslak - maling af høj kvalitet4.9
4.9 (11 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Malingdåse med sort etiket, teksten 'The Flynn Betonfarbe' og farveprøver for betonmaling i forskellige nuancer.
The Flynn betonmaling - elastisk plastbelægning4.9
4.9 (20 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Grå malingdåse med Lausitzer Farbwerke flisemaling.
Lausitzer Farbwerke flisemaling - Traditionel flisemaling4.8
4.8 (185 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris382,00 kr
4.8
Tilbud
Grå malingdåse med Lausitzer Farbwerke Buntlack etiket, der viser fabrikslogo og et gråt penselstrøg.
Lausitzer Farbwerke farvelak - traditionel dæklak4.8
4.8 (45 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Grünwalder Premium Svømmebassinmaling i grøn dåse med billede af en blå pool.
Grünwalder bassinmaling - Premium poolmaling4.6
4.6 (17 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Grünwalder Premium Betonmaling i en grøn metaldåse.
Grünwalder betonmaling - premium facademaling4.9
4.9 (28 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
2  /  4

5 % rabat på din første bestilling

Tilmeld dig nyhedsbrevet og sikr dig fordele, du ikke finder andre steder.

  • Hemmelige rabatter, kun for abonnenter
  • Hør først om nye farver og kampagner
  • Begrænsede tilbud, du ikke finder andre steder
  • Tips fra proffen til det perfekte resultat

*Obligatorisk felt · Du modtager info om produkter, kampagner og tips. Du kan til enhver tid afmelde dig.

QR-kode til WhatsApp-nyhedsbrev

Scan koden med din telefon, og åbn WhatsApp.

Tryk på knappen, åbn WhatsApp, og send os den udfyldte besked. Vi bekræfter din tilmelding direkte i chatten.

Tilmeld WhatsApp-nyhedsbrev
FarbenLöwe
  • Ofte stillede spørgsmål
  • Hjælp
  • Forsendelse
  • Juridisk information
  • Privatlivspolitik
  • Handelsbetingelser
  • Fortrydelsesinstruktioner
  • Fortryd aftalen

Populære farver

  • Hvid
  • Beige
  • Gul
  • Rød
  • Rosa
  • Brun
  • Grøn
  • Turkis
  • Petrol
  • Blå
  • Grå
  • Antracit
  • Sort
  • Alle farver →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.dk.

Kontakt vores farveeksperter