Hjælp 🖐

Hjælpecenter

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Anbefalede artikler

Sådan relackerer du dit badekar - bedst mulige resultat! 🛀🏻 Flisemaling - Keramikoverflader som nye! 🔧 Med disse tips vil dit træhegn snart se ud som nyt! 🖌️ Hvordan maler jeg en indvendigt dørkarm korrekt? Gør det selv! 🚪 Genopretning af jeres campingvogn - det perfekte finish! 🚎 Sådan maler du metalzauner: Rengøring og ny maling 🖌️

Ofte stillede spørgsmål

Gå til indhold
  • UV-resistent
  • Høj dækning
  • Nem forarbejdning
Åbn søgning
farbenloewe.dkFarbenLöwe
Åbn søgning Åbn kontosiden Åbn indkøbskurv
0
  • Forside
  • Produkter
    • Bestseller
    • møbelmaling
    • flisemaling
    • Dørmaling
    • Bådlak
    • Badekarrælak
    • Træbeskyttelsesmaling
    • Metalbeskyttelseslak
    • Svømmebassinfarvemaling
    • Farvelak
    • 3 i 1
    • Betonmaling
  • Projekter
    • Fliser maling
    • Køkkenet malet
    • Trappe maling
    • Møbler maleri
    • Dørmaleri
    • Trætak maling
    • Båd maling
    • Badekar maling
    • Maling på træ
    • Metalmaling
    • Poolen male
    • Beton stryge
    • Lasur til udendørsbrug
    • Auto / Campingvogn maling
  • Farvetoner
  • før og efter Før og efter
  • Vejledning
Support
E-Mail Live-Chat
0

Din indkøbskurv er tom

Fortsæt med at handle
achatgrau Grünwalder flisemaling - stærkt dækkende & slagfast flisemaling
3in1 Halvar Metalbeskyttelseslak 3 i 1 - Metallak
3in1 Lausitzer Farbwerke metalbeskyttelseslak 3-i-1 med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
achatgrau Grünwalder metalbeskyttelseslak - pigmenteret rustbeskyttelse
achatgrau Goldmeister maling til metal - kraftig og robust
achatgrau Goldmeister Farben Metalbeskyttelseslak 3in1 - Vejrbestandighed
apo-glanz Lausitzer Farbwerke farvelak med malesæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
apo-glanz PU Træbeskyttelsesmaling Vejrbestandig maling alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz The Flynn PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling
apo-glanz Goldmeister Farben PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling

86 resultater for "RAL 2013"

Filtre

Sorter efter

 

Sorter efter:
Tilbud
Grünwalder Premium flisemaling i en grøn metal dåse. Klar til brug.
Grünwalder flisemaling - stærkt dækkende & slagfast flisemaling4.8
4.8 (13 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Halvar metalbeskyttelseslak 3-i-1 dåse, ca. 10 kvm/L. Med vikingeskib logo.
Halvar Metalbeskyttelseslak 3 i 1 - Metallak5.0
5.0 (1 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Metalbeskyttelseslak sæt med fortynder, handsker, 2 malerruller, 8 rullebetræk og 2 malerbakker.
Lausitzer Farbwerke metalbeskyttelseslak 3-i-1 med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
Tilbud
Grünwalder Premium metalbeskyttelseslak i grøn dåse. Effektiv beskyttelse af metal mod rust.
Grünwalder metalbeskyttelseslak - pigmenteret rustbeskyttelse4.2
4.2 (5 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.2
Tilbud
Blå malerbøtte med Goldmeister Farben metalbeskyttelseslak. Fremstillet i Tyskland, det originale produkt.
Goldmeister maling til metal - kraftig og robust4.8
4.8 (4 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Goldmeister Farben 3-i-1 metalbeskyttelsesmaling i dåse, 'Made in Germany', originalen.
Goldmeister Farben Metalbeskyttelseslak 3in1 - Vejrbestandighed
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Maling sæt med Buntlack, fortynder, malerruller, handsker og bakker til forskellige malerprojekter.
Lausitzer Farbwerke farvelak med malesæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud5.0
5.0 (1 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
5.0
Tilbud
PU Træbeskyttelsesmaling Vejrbestandig maling alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
PU Træbeskyttelsesmaling Vejrbestandig maling alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (20 Anmeldelser)
Tilbudfra 610,00 kr Standardpris861,00 kr
4.9
Tilbud
Malingsdåse af mærket The Flynn træbeskyttelsesmaling med forskellige farveprøver.
The Flynn PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling4.7
4.7 (10 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr(343,00 kr/l)
4.7
Tilbud
Blå malerbøtte fra Goldmeister Farben med træbeskyttelsesmaling. Made in Germany, Das Original.
Goldmeister Farben PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling4.8
4.8 (4 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Hvid malingspand med teksten “BOOTSLACK” (bådlak) fra FarbenLöwe, “Farben der Königsklasse”.
FARBENLÖWE Bådlak - Ekstremt Belastbar
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Grünwalder malingsdåse med grøn etiket. Tekst: Buntlack, Premium Buntlack. Viser gult malet objekt.
Grünwalder farvelak - vejrbestandig & høj kvalitet
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
FarbenLöwe Metalbeskyttelseslak 3-i-1 i dåse med farverig baggrund.
FARBENLÖWE Metalbeskyttelseslak 3-i-1 - Gulner ikke
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Grünwalder træbeskyttelsesmaling. Grøn dåse med premium træbeskyttelsesfarve og træstrukturprøve.
Grünwalder PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling5.0
5.0 (2 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
4  /  4

5 % rabat på din første bestilling

Tilmeld dig nyhedsbrevet og sikr dig fordele, du ikke finder andre steder.

  • Hemmelige rabatter, kun for abonnenter
  • Hør først om nye farver og kampagner
  • Begrænsede tilbud, du ikke finder andre steder
  • Tips fra proffen til det perfekte resultat

*Obligatorisk felt · Du modtager info om produkter, kampagner og tips. Du kan til enhver tid afmelde dig.

QR-kode til WhatsApp-nyhedsbrev

Scan koden med din telefon, og åbn WhatsApp.

Tryk på knappen, åbn WhatsApp, og send os den udfyldte besked. Vi bekræfter din tilmelding direkte i chatten.

Tilmeld WhatsApp-nyhedsbrev
FarbenLöwe
  • Ofte stillede spørgsmål
  • Hjælp
  • Forsendelse
  • Juridisk information
  • Privatlivspolitik
  • Handelsbetingelser
  • Fortrydelsesinstruktioner
  • Fortryd aftalen

Populære farver

  • Hvid
  • Beige
  • Gul
  • Rød
  • Rosa
  • Brun
  • Grøn
  • Turkis
  • Petrol
  • Blå
  • Grå
  • Antracit
  • Sort
  • Alle farver →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.dk.

Kontakt vores farveeksperter