Hjælp 🖐

Hjælpecenter

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Anbefalede artikler

Sådan relackerer du dit badekar - bedst mulige resultat! 🛀🏻 Flisemaling - Keramikoverflader som nye! 🔧 Med disse tips vil dit træhegn snart se ud som nyt! 🖌️ Hvordan maler jeg en indvendigt dørkarm korrekt? Gør det selv! 🚪 Genopretning af jeres campingvogn - det perfekte finish! 🚎 Sådan maler du metalzauner: Rengøring og ny maling 🖌️

Ofte stillede spørgsmål

Gå til indhold
  • UV-resistent
  • Høj dækning
  • Nem forarbejdning
Åbn søgning
farbenloewe.dkFarbenLöwe
Åbn søgning Åbn kontosiden Åbn indkøbskurv
0
  • Forside
  • Produkter
    • Bestseller
    • møbelmaling
    • flisemaling
    • Dørmaling
    • Bådlak
    • Badekarrælak
    • Træbeskyttelsesmaling
    • Metalbeskyttelseslak
    • Svømmebassinfarvemaling
    • Farvelak
    • 3 i 1
    • Betonmaling
  • Projekter
    • Fliser maling
    • Køkkenet malet
    • Trappe maling
    • Møbler maleri
    • Dørmaleri
    • Trætak maling
    • Båd maling
    • Badekar maling
    • Maling på træ
    • Metalmaling
    • Poolen male
    • Beton stryge
    • Lasur til udendørsbrug
    • Auto / Campingvogn maling
  • Farvetoner
  • før og efter Før og efter
  • Vejledning
Support
E-Mail Live-Chat
0

Din indkøbskurv er tom

Fortsæt med at handle
achatgrau Halvar flisemaling - Skandinavisk 2K flisemaling
apo-glanz Lausitzer Farbwerke autolak med malesæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
achatgrau FARBENLÖWE metalbeskyttelseslak - maling af høj kvalitet
achatgrau The Flynn svømmebassinmaling - poolmaling også til fiskedamme
achatgrau Goldmeister badekarsmaling - badekarsbelægning
achatgrau Goldmeister Farben 2k flisemaling - flisemaling
3in1 The Flynn Metalbeskyttelseslak 3-in-1 - UV-bestandig
achatgrau The Flynn metalbeskyttelseslak - farvet rustbeskyttelse
apo-glanz Lausitzer Farbwerke metalbeskyttelseslak med malingssæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
achatgrau Lausitzer Farbwerke farvelak - traditionel dæklak

83 resultater for "ral 2013"

Filtre

Sorter efter

 

Sorter efter:
Tilbud
Halvar malingsdåse med fliseemaling og angivelse af ca. 10 kvm/L dækkeevne.
Halvar flisemaling - Skandinavisk 2K flisemaling5.0
5.0 (7 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Billak, fortynder, maleruller, malbakker og handsker i et sæt.
Lausitzer Farbwerke autolak med malesæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
Tilbud
FarbenLöwe metalbeskyttelsesmaling. Hvid dåse med teksten 'Farben der Königsklasse' og farvestænk.
FARBENLÖWE metalbeskyttelseslak - maling af høj kvalitet4.9
4.9 (11 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Malingdåse med The Flynn svømmebassinmaling. Viser farveprøver i hvid, blå og turkis. Poolmaling.
The Flynn svømmebassinmaling - poolmaling også til fiskedamme4.5
4.5 (11 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.5
Tilbud
Blå malerbøtte fra Goldmeister Farben med 'Badewannenlack', 'Made in Germany' og 'Das Original'.
Goldmeister badekarsmaling - badekarsbelægning4.8
4.8 (36 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Blå Goldmeister Maling fliselak dåse med en mand der giver tommelfinger op, teksten 'Made in Germany' og 'Originalen'.
Goldmeister Farben 2k flisemaling - flisemaling5.0
5.0 (5 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
The Flynn 3-i-1 metalbeskyttelseslak i dåse med forskellige farveprøver.
The Flynn Metalbeskyttelseslak 3-in-1 - UV-bestandig4.7
4.7 (10 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
The Flynn metalbeskyttelseslak i en malingsdåse. Vælg mellem forskellige farver.
The Flynn metalbeskyttelseslak - farvet rustbeskyttelse4.5
4.5 (13 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.5
Tilbud
Sæt med metalbeskyttelsesmaling, fortynder og malerudstyr: handsker, malerruller, håndtag og malerbakker.
Lausitzer Farbwerke metalbeskyttelseslak med malingssæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud4.4
4.4 (14 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
4.4
Tilbud
Grå malingdåse med Lausitzer Farbwerke Buntlack etiket, der viser fabrikslogo og et gråt penselstrøg.
Lausitzer Farbwerke farvelak - traditionel dæklak4.8
4.8 (45 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Halvar billak dåse med vikingeskibslogo og blå bølger. Etiket viser dækkeevne ca. 10 kvm/L.
Halvar PUR autolak - hurtigtørrende og slidstærk4.8
4.8 (4 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Blå malingsdåse fra Goldmeister Farben med farvelak, fremstillet i Tyskland. Mærket 'Das Original'.
Goldmeister Farben Farvelak - Indendørs & Udendørs4.3
4.3 (6 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.3
Tilbud
HALVAR træbeskyttelsesmaling på dåse med vikingskib-logo og bjerge, angiver ca. 10 kvm/L dækning.
Halvar PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling5.0
5.0 (8 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Hvid malingdåse med badekar lak fra Lausitzer Farbwerke. Emaljemaling til badekar.
Lausitzer Farbwerke Badekarslak - Traditionel i SÆT4.9
4.9 (25 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris382,00 kr
4.9
Tilbud
FarbenLöwe Badekar Lak. Premium maling til badekar for en holdbar og flot overflade.
FARBENLÖWE Badekarslak - højmoderne 2K-lak4.6
4.6 (7 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Dåse med 'The Flynn Autolack' etiket, der viser forskellige farveprøver.
The Flynn 2-K autolak i høj kvalitet - lak til landbrugsmaskiner
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Grünwalder Premium flisemaling i en grøn metal dåse. Klar til brug.
Grünwalder flisemaling - stærkt dækkende & slagfast flisemaling4.8
4.8 (13 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
HALVAR metalbeskyttelsesmaling dåse med vikingeskib og bølgelogo, ca. 10 kvm/L dækning.
Halvar metalbeskyttelsesmaling - robust alkydlak4.8
4.8 (8 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Metalbeskyttelseslak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
Metalbeskyttelseslak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (28 Anmeldelser)
Tilbudfra 610,00 kr Standardpris862,00 kr
4.9
Tilbud
Åben metaldåse med grå billak fra Lausitzer Farbwerke, med penselstrøg og logo på etiketten.
Lausitzer Farbwerke autolak - Traditionel landbrugsmaskinelak
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Dåse med FarbenLöwe træbeskyttelsesmaling, hvid med farverig etiket.
FARBENLÖWE PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling4.7
4.7 (20 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
Grünwalder Premium Bådlak dåse med billede af sejlbåd på etiketten
Grünwalder Bådlak - Polyurethanlak5.0
5.0 (2 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Grünwalder Premium 3-i-1 metalkonserveringsmaling på dåse.
Grünwalder Metalbeskyttelseslak 3 i 1 - Rustbeskyttelse
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris382,00 kr
Tilbud
Halvar metalbeskyttelseslak 3-i-1 dåse, ca. 10 kvm/L. Med vikingeskib logo.
Halvar Metalbeskyttelseslak 3 i 1 - Metallak5.0
5.0 (1 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
3  /  4

5 % rabat på din første bestilling

Tilmeld dig nyhedsbrevet og sikr dig fordele, du ikke finder andre steder.

  • Hemmelige rabatter, kun for abonnenter
  • Hør først om nye farver og kampagner
  • Begrænsede tilbud, du ikke finder andre steder
  • Tips fra proffen til det perfekte resultat

*Obligatorisk felt · Du modtager info om produkter, kampagner og tips. Du kan til enhver tid afmelde dig.

QR-kode til WhatsApp-nyhedsbrev

Scan koden med din telefon, og åbn WhatsApp.

Tryk på knappen, åbn WhatsApp, og send os den udfyldte besked. Vi bekræfter din tilmelding direkte i chatten.

Tilmeld WhatsApp-nyhedsbrev
FarbenLöwe
  • Ofte stillede spørgsmål
  • Hjælp
  • Forsendelse
  • Juridisk information
  • Privatlivspolitik
  • Handelsbetingelser
  • Fortrydelsesinstruktioner
  • Fortryd aftalen

Populære farver

  • Hvid
  • Beige
  • Gul
  • Rød
  • Rosa
  • Brun
  • Grøn
  • Turkis
  • Petrol
  • Blå
  • Grå
  • Antracit
  • Sort
  • Alle farver →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.dk.

Kontakt vores farveeksperter