Hjælp 🖐

Hjælpecenter

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Anbefalede artikler

Sådan relackerer du dit badekar - bedst mulige resultat! 🛀🏻 Flisemaling - Keramikoverflader som nye! 🔧 Med disse tips vil dit træhegn snart se ud som nyt! 🖌️ Hvordan maler jeg en indvendigt dørkarm korrekt? Gør det selv! 🚪 Genopretning af jeres campingvogn - det perfekte finish! 🚎 Sådan maler du metalzauner: Rengøring og ny maling 🖌️

Ofte stillede spørgsmål

Gå til indhold
  • UV-resistent
  • Høj dækning
  • Nem forarbejdning
Åbn søgning
farbenloewe.dkFarbenLöwe
Åbn søgning Åbn kontosiden Åbn indkøbskurv
0
  • Forside
  • Produkter
    • Bestseller
    • møbelmaling
    • flisemaling
    • Dørmaling
    • Bådlak
    • Badekarrælak
    • Træbeskyttelsesmaling
    • Metalbeskyttelseslak
    • Svømmebassinfarvemaling
    • Farvelak
    • 3 i 1
    • Betonmaling
  • Projekter
    • Fliser maling
    • Køkkenet malet
    • Trappe maling
    • Møbler maleri
    • Dørmaleri
    • Trætak maling
    • Båd maling
    • Badekar maling
    • Maling på træ
    • Metalmaling
    • Poolen male
    • Beton stryge
    • Lasur til udendørsbrug
    • Auto / Campingvogn maling
  • Farvetoner
  • før og efter Før og efter
  • Vejledning
Support
E-Mail Live-Chat
0

Din indkøbskurv er tom

Fortsæt med at handle
apo-ral-nf Lausitzer Farbwerke svømmebassinmaling poolmaling med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% spartilbud
achatgrau Lausitzer Farbwerke poolmaling - traditionel poolfarve
apo-glanz FARBENLÖWE 2K flisemaling - Flisemaling af høj kvalitet
achatgrau Halvar 2K badekarslak - DER TOP SELLER
apo-glanz Hamburger Lack-Profi PU træbeskyttelsesmaling - vejrbestandig maling med malesæt (X300)
apo-glanz Flisemaling alt-i-ét-sæt - Flisemaling uden slibning inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Bådlak i komplet sæt - bådmaling uden slibning inkl. malerulle & fortynder - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Hamburger Lack-Profi bådlak
achatgrau Halvar svømmebassinmaling - skandinavisk poolmaling
achatgrau Goldmeister 2K autolak - ridsefast & slidstærk

88 resultater for "ral 2013"

Filtre

Sorter efter

 

Sorter efter:
Tilbud
Komplet sæt til poolmaling: Inkluderer poolmaling, fortynder, maleruller, bakker og handsker.
Lausitzer Farbwerke svømmebassinmaling poolmaling med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% spartilbud4.9
4.9 (48 Anmeldelser)
Tilbudfra 533,00 kr Standardpris709,00 kr
4.9
Tilbud
Malerbøtte med gråblå poolmaling fra Lausitzer Farbwerke.
Lausitzer Farbwerke poolmaling - traditionel poolfarve4.6
4.6 (347 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
FarbenLöwe Fliesenlack premium flisemaling i hvid dåse med farverig, moderne etiket og løvelogo.
FARBENLÖWE 2K flisemaling - Flisemaling af høj kvalitet4.6
4.6 (69 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr(343,00 kr/l)
4.6
Tilbud
HALVAR badekar maling dåse med vikingeskib logo og ca. 10 kvm/L dækning. Hvid dåse med blå bølger.
Halvar 2K badekarslak - DER TOP SELLER4.9
4.9 (116 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr(343,00 kr/l)
4.9
Tilbud
Malersæt med træbeskyttelsesmaling, fortynder, arbejdshandsker, malerruller og malbakker.
Hamburger Lack-Profi PU træbeskyttelsesmaling - vejrbestandig maling med malesæt (X300)4.9
4.9 (20 Anmeldelser)
Tilbudfra 457,00 kr Standardpris709,00 kr
4.9
Tilbud
Komplet sæt til fliseemaling med maling, fortynder, pensler, ruller, tape, afdækning og handsker.
Flisemaling alt-i-ét-sæt - Flisemaling uden slibning inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (12 Anmeldelser)
Tilbudfra 610,00 kr Standardpris877,00 kr
4.9
Tilbud
Komplet sæt til bådmaling: lak, fortynder, handsker, malerruller og bakker.
Bådlak i komplet sæt - bådmaling uden slibning inkl. malerulle & fortynder - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Anmeldelser)
Tilbudfra 457,00 kr Standardpris709,00 kr
4.5
Tilbud
Hamburger Lackprofi bådlak i dåse til træ og metal.
Hamburger Lack-Profi bådlak4.7
4.7 (350 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
Halvar svømmebassinmaling dåse med vikingeskib, blåt bølgemønster og dækningsinformation ca. 10 kvm/L.
Halvar svømmebassinmaling - skandinavisk poolmaling4.9
4.9 (21 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Goldmeister Farben autolakdåse i blå og guld med en mand, der giver tommelfinger op. Tekst: Autolack, Made in Germany, Das Original.
Goldmeister 2K autolak - ridsefast & slidstærk
0.0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Dåse med FarbenLöwe Buntlack maling. Premium farvet lak med farverigt design.
FARBENLÖWE Farvelak - Stærkt UV-bestandig4.5
4.5 (8 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.5
Tilbud
Halvar Buntlack malingdåse, med vikingeskib og bjerglogo. Hvid og blå bølgemønster, dækker ca. 10 kvm/L.
Halvar Farvelak - Dæklak4.8
4.8 (39 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Komplet sæt til bådlakering med båd lak, fortynder, malerbakker, malerruller og handsker.
Lausitzer Farbwerke bådlak med malerisæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud5.0
5.0 (3 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
5.0
Tilbud
Grünwalder Premium Betonmaling i en grøn metaldåse.
Grünwalder betonmaling - premium facademaling4.9
4.9 (28 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Mørk malingsdåse, 'The Flynn Badewannenlack', med fire farveprøver (hvid, beige, blå, sort).
The Flynn 2K badekarslak - eksklusivt SÆT4.8
4.8 (12 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
The Flynn fliselak dåse med farveprøver i hvid, blå og sort.
The Flynn flisemaling - Flisemaling af høj kvalitet4.8
4.8 (11 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Grøn malerbøtte med Grünwalder Autolack og billede af rød sportsvogn. Premium 2K billak.
Grünwalder 2-K autolak - dæklak4.6
4.6 (10 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Halvar bådlak i dåse med vikingemotiv og rækkeevne ca. 9 kvm/L.
Halvar bådlak til møbler og parket hos Farben Löwe4.9
4.9 (92 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Sort malerbøtte med etiket “The Flynn Bootslack” og illustration af et skib med røde sejl.
The Flynn Bådlak - Varig beskyttelse4.8
4.8 (4 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
HALVAR betonmaling dåse med vikingeskib, bjerge. Tekst: Betonfarbe, ca. 10 kvm/L.
Halvar betonmaling - facademaling af høj kvalitet4.8
4.8 (29 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Grå malingdåse med Lausitzer Farbwerke flisemaling.
Lausitzer Farbwerke flisemaling - Traditionel flisemaling4.8
4.8 (185 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris382,00 kr
4.8
Tilbud
Grå dåse Lausitzer Farbwerke træbeskyttelsesmaling med fabrikslogo og et penselstrøg.
Lausitzer Farbwerke PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling4.8
4.8 (9 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris382,00 kr
4.8
Tilbud
Mørkegrå malingsdåse af 'The Flynn Buntlack' med farveprøver. Emaljemaling til diverse overflader.
The Flynn farvelak - ekstremt robust rustbeskyttelse4.6
4.6 (16 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Malingdåse med sort etiket, teksten 'The Flynn Betonfarbe' og farveprøver for betonmaling i forskellige nuancer.
The Flynn betonmaling - elastisk plastbelægning4.9
4.9 (20 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
2  /  4

5 % rabat på din første bestilling

Tilmeld dig nyhedsbrevet og sikr dig fordele, du ikke finder andre steder.

  • Hemmelige rabatter, kun for abonnenter
  • Hør først om nye farver og kampagner
  • Begrænsede tilbud, du ikke finder andre steder
  • Tips fra proffen til det perfekte resultat

*Obligatorisk felt · Du modtager info om produkter, kampagner og tips. Du kan til enhver tid afmelde dig.

QR-kode til WhatsApp-nyhedsbrev

Scan koden med din telefon, og åbn WhatsApp.

Tryk på knappen, åbn WhatsApp, og send os den udfyldte besked. Vi bekræfter din tilmelding direkte i chatten.

Tilmeld WhatsApp-nyhedsbrev
FarbenLöwe
  • Ofte stillede spørgsmål
  • Hjælp
  • Forsendelse
  • Juridisk information
  • Privatlivspolitik
  • Handelsbetingelser
  • Fortrydelsesinstruktioner
  • Fortryd aftalen

Populære farver

  • Hvid
  • Beige
  • Gul
  • Rød
  • Rosa
  • Brun
  • Grøn
  • Turkis
  • Petrol
  • Blå
  • Grå
  • Antracit
  • Sort
  • Alle farver →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.dk.

Kontakt vores farveeksperter