Hjælp 🖐

Hjælpecenter

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Anbefalede artikler

Sådan relackerer du dit badekar - bedst mulige resultat! 🛀🏻 Flisemaling - Keramikoverflader som nye! 🔧 Med disse tips vil dit træhegn snart se ud som nyt! 🖌️ Hvordan maler jeg en indvendigt dørkarm korrekt? Gør det selv! 🚪 Genopretning af jeres campingvogn - det perfekte finish! 🚎 Sådan maler du metalzauner: Rengøring og ny maling 🖌️

Ofte stillede spørgsmål

Gå til indhold
  • UV-resistent
  • Høj dækning
  • Nem forarbejdning
Åbn søgning
farbenloewe.dkFarbenLöwe
Åbn søgning Åbn kontosiden Åbn indkøbskurv
0
  • Forside
  • Produkter
    • Bestseller
    • møbelmaling
    • flisemaling
    • Dørmaling
    • Bådlak
    • Badekarrælak
    • Træbeskyttelsesmaling
    • Metalbeskyttelseslak
    • Svømmebassinfarvemaling
    • Farvelak
    • 3 i 1
    • Betonmaling
  • Projekter
    • Fliser maling
    • Køkkenet malet
    • Trappe maling
    • Møbler maleri
    • Dørmaleri
    • Trætak maling
    • Båd maling
    • Badekar maling
    • Maling på træ
    • Metalmaling
    • Poolen male
    • Beton stryge
    • Lasur til udendørsbrug
    • Auto / Campingvogn maling
  • Farvetoner
  • før og efter Før og efter
  • Vejledning
Support
E-Mail Live-Chat
0

Din indkøbskurv er tom

Fortsæt med at handle
achatgrau The Flynn betonmaling - elastisk plastbelægning
achatgrau Halvar bådlak til møbler og parket hos Farben Löwe
achatgrau Grünwalder bassinmaling - Premium poolmaling
apo-glanz Lausitzer Farbwerke PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling
apo-glanz Lausitzer Farbwerke flisemaling med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% spartilbud
achatgrau Halvar betonmaling - facademaling af høj kvalitet
achatgrau Goldmeister Farben 2k flisemaling - flisemaling
achatgrau Grünwalder betonmaling - premium facademaling
achatgrau Goldmeister 2K autolak - ridsefast & slidstærk
achatgrau Grünwalder badekarslak - 2-komponent lak

85 resultater for "RAL 1000"

Filtre

Sorter efter

 

Sorter efter:
Tilbud
Malingdåse med sort etiket, teksten 'The Flynn Betonfarbe' og farveprøver for betonmaling i forskellige nuancer.
The Flynn betonmaling - elastisk plastbelægning4.9
4.9 (20 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Halvar bådlak i dåse med vikingemotiv og rækkeevne ca. 9 kvm/L.
Halvar bådlak til møbler og parket hos Farben Löwe4.9
4.9 (92 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Grünwalder Premium Svømmebassinmaling i grøn dåse med billede af en blå pool.
Grünwalder bassinmaling - Premium poolmaling4.6
4.6 (17 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Grå dåse Lausitzer Farbwerke træbeskyttelsesmaling med fabrikslogo og et penselstrøg.
Lausitzer Farbwerke PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling4.8
4.8 (9 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris382,00 kr
4.8
Tilbud
Fliselak malingssæt med fortynder, ruller, malingsbakker og handsker til renovering af fliser.
Lausitzer Farbwerke flisemaling med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% spartilbud
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
Tilbud
HALVAR betonmaling dåse med vikingeskib, bjerge. Tekst: Betonfarbe, ca. 10 kvm/L.
Halvar betonmaling - facademaling af høj kvalitet4.8
4.8 (29 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Blå Goldmeister Maling fliselak dåse med en mand der giver tommelfinger op, teksten 'Made in Germany' og 'Originalen'.
Goldmeister Farben 2k flisemaling - flisemaling5.0
5.0 (5 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Grünwalder Premium Betonmaling i en grøn metaldåse.
Grünwalder betonmaling - premium facademaling4.9
4.9 (28 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Goldmeister Farben autolakdåse i blå og guld med en mand, der giver tommelfinger op. Tekst: Autolack, Made in Germany, Das Original.
Goldmeister 2K autolak - ridsefast & slidstærk
0.0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Grünwalder Premium badekarsemalje i grøn malerbøtte med illustrationer og billede af et badekar.
Grünwalder badekarslak - 2-komponent lak4.7
4.7 (14 Anmeldelser)
Tilbudfra 305,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
Blå malerbøtte fra Goldmeister Farben med 'Badewannenlack', 'Made in Germany' og 'Das Original'.
Goldmeister badekarsmaling - badekarsbelægning4.8
4.8 (36 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Metalbeskyttelseslak sæt med fortynder, handsker, 2 malerruller, 8 rullebetræk og 2 malerbakker.
Lausitzer Farbwerke metalbeskyttelseslak 3-i-1 med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
Tilbud
Metalbeskyttelseslak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
Metalbeskyttelseslak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (28 Anmeldelser)
Tilbudfra 610,00 kr Standardpris862,00 kr
4.9
Tilbud
Halvar metalbeskyttelseslak 3-i-1 dåse, ca. 10 kvm/L. Med vikingeskib logo.
Halvar Metalbeskyttelseslak 3 i 1 - Metallak5.0
5.0 (1 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Halvar billak dåse med vikingeskibslogo og blå bølger. Etiket viser dækkeevne ca. 10 kvm/L.
Halvar PUR autolak - hurtigtørrende og slidstærk4.8
4.8 (4 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
HALVAR metalbeskyttelsesmaling dåse med vikingeskib og bølgelogo, ca. 10 kvm/L dækning.
Halvar metalbeskyttelsesmaling - robust alkydlak4.8
4.8 (8 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Blå malingsdåse fra Goldmeister Farben med farvelak, fremstillet i Tyskland. Mærket 'Das Original'.
Goldmeister Farben Farvelak - Indendørs & Udendørs4.3
4.3 (6 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.3
Tilbud
Grøn malerbøtte med Grünwalder Autolack og billede af rød sportsvogn. Premium 2K billak.
Grünwalder 2-K autolak - dæklak4.6
4.6 (10 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Grünwalder Premium 3-i-1 metalkonserveringsmaling på dåse.
Grünwalder Metalbeskyttelseslak 3 i 1 - Rustbeskyttelse
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris382,00 kr
Tilbud
Dåse med 'The Flynn Autolack' etiket, der viser forskellige farveprøver.
The Flynn 2-K autolak i høj kvalitet - lak til landbrugsmaskiner
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
HALVAR træbeskyttelsesmaling på dåse med vikingskib-logo og bjerge, angiver ca. 10 kvm/L dækning.
Halvar PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling5.0
5.0 (8 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Grünwalder Premium flisemaling i en grøn metal dåse. Klar til brug.
Grünwalder flisemaling - stærkt dækkende & slagfast flisemaling4.8
4.8 (13 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Dåse med FarbenLöwe træbeskyttelsesmaling, hvid med farverig etiket.
FARBENLÖWE PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling4.7
4.7 (20 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
FarbenLöwe Badekar Lak. Premium maling til badekar for en holdbar og flot overflade.
FARBENLÖWE Badekarslak - højmoderne 2K-lak4.6
4.6 (7 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
3  /  4

5 % rabat på din første bestilling

Tilmeld dig nyhedsbrevet og sikr dig fordele, du ikke finder andre steder.

  • Hemmelige rabatter, kun for abonnenter
  • Hør først om nye farver og kampagner
  • Begrænsede tilbud, du ikke finder andre steder
  • Tips fra proffen til det perfekte resultat

*Obligatorisk felt · Du modtager info om produkter, kampagner og tips. Du kan til enhver tid afmelde dig.

QR-kode til WhatsApp-nyhedsbrev

Scan koden med din telefon, og åbn WhatsApp.

Tryk på knappen, åbn WhatsApp, og send os den udfyldte besked. Vi bekræfter din tilmelding direkte i chatten.

Tilmeld WhatsApp-nyhedsbrev
FarbenLöwe
  • Ofte stillede spørgsmål
  • Hjælp
  • Forsendelse
  • Juridisk information
  • Privatlivspolitik
  • Handelsbetingelser
  • Fortrydelsesinstruktioner
  • Fortryd aftalen

Populære farver

  • Hvid
  • Beige
  • Gul
  • Rød
  • Rosa
  • Brun
  • Grøn
  • Turkis
  • Petrol
  • Blå
  • Grå
  • Antracit
  • Sort
  • Alle farver →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.dk.

Kontakt vores farveeksperter