Hjælp 🖐

Hjælpecenter

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Anbefalede artikler

Sådan relackerer du dit badekar - bedst mulige resultat! 🛀🏻 Flisemaling - Keramikoverflader som nye! 🔧 Med disse tips vil dit træhegn snart se ud som nyt! 🖌️ Hvordan maler jeg en indvendigt dørkarm korrekt? Gør det selv! 🚪 Genopretning af jeres campingvogn - det perfekte finish! 🚎 Sådan maler du metalzauner: Rengøring og ny maling 🖌️

Ofte stillede spørgsmål

Gå til indhold
  • UV-resistent
  • Høj dækning
  • Nem forarbejdning
Åbn søgning
farbenloewe.dkFarbenLöwe
Åbn søgning Åbn kontosiden Åbn indkøbskurv
0
  • Forside
  • Produkter
    • Bestseller
    • møbelmaling
    • flisemaling
    • Dørmaling
    • Bådlak
    • Badekarrælak
    • Træbeskyttelsesmaling
    • Metalbeskyttelseslak
    • Svømmebassinfarvemaling
    • Farvelak
    • 3 i 1
    • Betonmaling
  • Projekter
    • Fliser maling
    • Køkkenet malet
    • Trappe maling
    • Møbler maleri
    • Dørmaleri
    • Trætak maling
    • Båd maling
    • Badekar maling
    • Maling på træ
    • Metalmaling
    • Poolen male
    • Beton stryge
    • Lasur til udendørsbrug
    • Auto / Campingvogn maling
  • Farvetoner
  • før og efter Før og efter
  • Vejledning
Support
E-Mail Live-Chat
0

Din indkøbskurv er tom

Fortsæt med at handle
apo-glanz The Flynn flisemaling - Flisemaling af høj kvalitet
apo-glanz Lausitzer Farbwerke badekarsmaling med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
achatgrau Goldmeister Farben: Bådlak til træ og parket
achatgrau Halvar 2K badekarslak - DER TOP SELLER
apo-glanz 2K badekarlak i komplet sæt til at male badekar inkl. malerulle & fortynder - Hamburger Lack-Profi (X300)
apo-glanz Hamburger Lack-Profi PU træbeskyttelsesmaling - vejrbestandig maling med malesæt (X300)
apo-glanz Bådlak i komplet sæt - bådmaling uden slibning inkl. malerulle & fortynder - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Lausitzer Farbwerke bådlak med malerisæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
achatgrau The Flynn farvelak - ekstremt robust rustbeskyttelse
achatgrau Lausitzer Farbwerke farvelak - traditionel dæklak

67 resultater for "ral 1000"

Filtre

Sorter efter

 

Sorter efter:
Tilbud
The Flynn fliselak dåse med farveprøver i hvid, blå og sort.
The Flynn flisemaling - Flisemaling af høj kvalitet4.8
4.8 (11 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Sæt til lakering af badekar: lak, fortynder, malerruller, malbakker og handsker.
Lausitzer Farbwerke badekarsmaling med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud5.0
5.0 (5 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
5.0
Tilbud
En blå dåse Goldmeister Farben bådlak, 'Das Original', fremstillet i Tyskland.
Goldmeister Farben: Bådlak til træ og parket4.9
4.9 (15 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
HALVAR badekar maling dåse med vikingeskib logo og ca. 10 kvm/L dækning. Hvid dåse med blå bølger.
Halvar 2K badekarslak - DER TOP SELLER4.9
4.9 (116 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr(343,00 kr/l)
4.9
Tilbud
Sæt med badevannslak, fortynder, malerbakker, handsker og malerruller.
2K badekarlak i komplet sæt til at male badekar inkl. malerulle & fortynder - Hamburger Lack-Profi (X300)4.8
4.8 (76 Anmeldelser)
Tilbudfra 457,00 kr Standardpris709,00 kr
4.8
Tilbud
Malersæt med træbeskyttelsesmaling, fortynder, arbejdshandsker, malerruller og malbakker.
Hamburger Lack-Profi PU træbeskyttelsesmaling - vejrbestandig maling med malesæt (X300)4.9
4.9 (20 Anmeldelser)
Tilbudfra 457,00 kr Standardpris709,00 kr
4.9
Tilbud
Komplet sæt til bådmaling: lak, fortynder, handsker, malerruller og bakker.
Bådlak i komplet sæt - bådmaling uden slibning inkl. malerulle & fortynder - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Anmeldelser)
Tilbudfra 457,00 kr Standardpris709,00 kr
4.5
Tilbud
Komplet sæt til bådlakering med båd lak, fortynder, malerbakker, malerruller og handsker.
Lausitzer Farbwerke bådlak med malerisæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud5.0
5.0 (3 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
5.0
Tilbud
Mørkegrå malingsdåse af 'The Flynn Buntlack' med farveprøver. Emaljemaling til diverse overflader.
The Flynn farvelak - ekstremt robust rustbeskyttelse4.6
4.6 (16 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Grå malingdåse med Lausitzer Farbwerke Buntlack etiket, der viser fabrikslogo og et gråt penselstrøg.
Lausitzer Farbwerke farvelak - traditionel dæklak4.8
4.8 (45 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Halvar malingsdåse med fliseemaling og angivelse af ca. 10 kvm/L dækkeevne.
Halvar flisemaling - Skandinavisk 2K flisemaling5.0
5.0 (7 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Billak, fortynder, maleruller, malbakker og handsker i et sæt.
Lausitzer Farbwerke autolak med malesæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
Tilbud
Halvar bådlak i dåse med vikingemotiv og rækkeevne ca. 9 kvm/L.
Halvar bådlak til møbler og parket hos Farben Löwe4.9
4.9 (92 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
FarbenLöwe metalbeskyttelsesmaling. Hvid dåse med teksten 'Farben der Königsklasse' og farvestænk.
FARBENLÖWE metalbeskyttelseslak - maling af høj kvalitet4.9
4.9 (11 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Grå malingdåse med Lausitzer Farbwerke flisemaling.
Lausitzer Farbwerke flisemaling - Traditionel flisemaling4.8
4.8 (185 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris382,00 kr
4.8
Tilbud
Dåse med FarbenLöwe Buntlack maling. Premium farvet lak med farverigt design.
FARBENLÖWE Farvelak - Stærkt UV-bestandig4.5
4.5 (8 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.5
Tilbud
Grå dåse Lausitzer Farbwerke træbeskyttelsesmaling med fabrikslogo og et penselstrøg.
Lausitzer Farbwerke PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling4.8
4.8 (9 Anmeldelser)
Tilbudfra 344,00 kr Standardpris382,00 kr
4.8
Tilbud
Blå Goldmeister Maling fliselak dåse med en mand der giver tommelfinger op, teksten 'Made in Germany' og 'Originalen'.
Goldmeister Farben 2k flisemaling - flisemaling5.0
5.0 (5 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Sort malerbøtte med etiket “The Flynn Bootslack” og illustration af et skib med røde sejl.
The Flynn Bådlak - Varig beskyttelse4.8
4.8 (4 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Goldmeister Farben autolakdåse i blå og guld med en mand, der giver tommelfinger op. Tekst: Autolack, Made in Germany, Das Original.
Goldmeister 2K autolak - ridsefast & slidstærk
0.0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Grünwalder Premium badekarsemalje i grøn malerbøtte med illustrationer og billede af et badekar.
Grünwalder badekarslak - 2-komponent lak4.7
4.7 (14 Anmeldelser)
Tilbudfra 305,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
The Flynn metalbeskyttelseslak i en malingsdåse. Vælg mellem forskellige farver.
The Flynn metalbeskyttelseslak - farvet rustbeskyttelse4.5
4.5 (13 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.5
Tilbud
Blå malerbøtte fra Goldmeister Farben med 'Badewannenlack', 'Made in Germany' og 'Das Original'.
Goldmeister badekarsmaling - badekarsbelægning4.8
4.8 (36 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Fliselak malingssæt med fortynder, ruller, malingsbakker og handsker til renovering af fliser.
Lausitzer Farbwerke flisemaling med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% spartilbud
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
2  /  3

5 % rabat på din første bestilling

Tilmeld dig nyhedsbrevet og sikr dig fordele, du ikke finder andre steder.

  • Hemmelige rabatter, kun for abonnenter
  • Hør først om nye farver og kampagner
  • Begrænsede tilbud, du ikke finder andre steder
  • Tips fra proffen til det perfekte resultat

*Obligatorisk felt · Du modtager info om produkter, kampagner og tips. Du kan til enhver tid afmelde dig.

QR-kode til WhatsApp-nyhedsbrev

Scan koden med din telefon, og åbn WhatsApp.

Tryk på knappen, åbn WhatsApp, og send os den udfyldte besked. Vi bekræfter din tilmelding direkte i chatten.

Tilmeld WhatsApp-nyhedsbrev
FarbenLöwe
  • Ofte stillede spørgsmål
  • Hjælp
  • Forsendelse
  • Juridisk information
  • Privatlivspolitik
  • Handelsbetingelser
  • Fortrydelsesinstruktioner
  • Fortryd aftalen

Populære farver

  • Hvid
  • Beige
  • Gul
  • Rød
  • Rosa
  • Brun
  • Grøn
  • Turkis
  • Petrol
  • Blå
  • Grå
  • Antracit
  • Sort
  • Alle farver →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.dk.

Kontakt vores farveeksperter